0216 630 13 38

Sosyal Medyada Biz}

Suni Çim Halı

Suni Çim Halı

Yeni nesil Suni Çim halılar özellikleriyle, bakımı zor ve pahalı geleneksel doğal çimler için mükemmel bir alternatif oluşturmaktadır. Bir daha asla çim biçmenize veya sulamanıza gerek kalmayacak. Suni çim halı sayesinde doğal çim zeminlerde olduğu gibi mevsimsel bakım, gübreleme ve ayıklama derdi ortadan kalkar. Ayrıca sentetik çimlerimiz her zaman yeni bir görünüm ve dayanıklılık sağlamak amacıyla yüksek UV korumalı olarak imal edilmektedir.Son yıllarda üçüncü nesil yani hem kum hem de granül dolgulu suni çim halı modellerinin piyasaya çıkması ile spor zeminleri bakımı çok daha kolay olan ve yıllarca kullanılabilen bu ürün ile hızlıca kaplanmaya başlandı. Spor sahalarının her çeşidi için özel bir suni çim halı modelimiz mevcuttur.Futbol suni çim halıları, tenis sentetik çim halı, çok amaçlı suni çim halı, golf suni çim zeminleri, ve diğer sporlar için çeşitlerimiz mevcuttur.

dekoratif_suni_cim_hali

Suni çim, doğal çime oranla bakım gerektirmemesi ve sulama masraflarına neden olmaması nedeniyle tercih edilmektedir. Sentetik çim ya da suni çim günümüzde sadece halı sahalarda, stadyumlarda veya sportif alanlarda değil, dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Bahçenize suni çim uygulaması yaptırarak yemyeşil bir ortama, kuruma, üzerine basılma sıkıntısı olmadan kavuşabilirsiniz.

1294757297_2

Suni Çimin Avantajları ve Faydaları Günümüzde sentetik çime olan ilgi artarak devam etmektedir, sportif amaçlı kullanımın yanı sıra dekoratif amaçlı kullanımda hızla artmaktadır. Bunun nedeni suni çim halıların doğal çime göre önemli avantajlarının olmasıdır;

Suni Çim Halı Uygulama Örnekleri

 

21 Şubat 2016
5.442 kez görüntülendi